VYROBÍME A DODÁME PRO VÁS

"zboží na správné místo, za správnou cenu a ve správný čas"

VLASTNÍ NÁPOJ
V PLECHOVCE
CREATIVNÍ DESIGN
OBALU
VYJÍMEČNOST
PRODUKTU

Pro nás tento pojem znamená "vyrobit a dodat " pro Vás "zboží na správné místo, za správnou cenu a ve správný čas". Váš "Jedinečný Příběh" zakomponovaný do projektu, uměleckého díla, produktu, nápadu, sportovní události, eventu, obohatíme o další dimenzi, nápoj plný vůní, chuti a zisku. Vaším fanouškům, klientům zůstane zážitek o který se rádi podělí s dalšími přáteli a pro vás důležité povědomí o produktu s finančním ziskem, který můžete určit pro další rozvoj a podporu vašeho projektu. 

PODPOŘÍME VAŠE DÍLO, EVENT, PRODUKT

Přejete si Řemeslné Pivo,  Cidery, Limonády ve vlastním designovém obalu? Jsme připravení vyslechnout a zrealizovat každé vaše přání.

VLASTNÍ NÁPOJ V PLECHOVCE, LIMITOVANÁ EDICE

Podpoříme Váše Dílo, Event, Produkt. Chcete mít jedinečné pivo nebo nějaký jiný nápoj v plechovce pro akci, firemní večírek, sportovní akci nebo pro dárky? Vyrobíme pro vás jedinečné etikety a dodáme hotový produkt.

CREATIVNÍ DESIGN OBALU

Vyrábíme etikety na základě zákaznického designu nebo společného designu. Existuje mnohem více možností jak využít plochu na plechovce, návrhy etiket mohou být velmi zajímavé, např. Poloprůhledné za použití stříbrného pozadí plechovky apod. 

PROČ PLECHOVKA ?

Díky své kompaktní velikosti a nízké hmotnosti, přináší výhody pro transport a skladování. V plechovkách to stojí mnohem méně než v láhvích. Použití plechovek pro balení piva a nápojů umožňuje výrazně ušetřit na svém rozpočtu, které pak mohou být investovány do rozvoje podnikání. Řemeslné Piva balené v plechovkách jsou také velmi pohodlné balení pro obchody, což umožňuje jednodušeji skladovat zásoby, a poté je vystavit zákazníkům. Plechovka díky vysoké propustnosti tepla také umožňuje mnohem rychlejší schlazení svého obsahu po vložení do lednice.

S PLECHOVKOU AŽ NA VRCHOL

Nápoje v plechovce jsou mnohem lehčí a bezpečnější. Můžeme je vzít sebou kamkoliv na výlet do batohu, na kempování, na koncert, do parku. Pokud chcete oslavit, když třeba vylezete na vrchol nebo jiný úspěch, můžete si nést sebou vždy u sebe oblíbené Řemeslné Pivo v plechovce a pohodlně ho rychle ochladit v lednici nebo v horském potoku. K pití zlatého moku nebo nápoje nepotřebujete otvírák. Kromě toho plechovky odolávají vnitřnímu tlaku v 6 barech, což je srovnatelné s lahví šampaňského.

VLASTNÍ ETIKETA NABÍZÍME 2 TYPY

SAMOLEPÍCÍ ETIKETY nanášené na plechovky po plnění, vyrobené na přání podle jakéhokoli vzoru poskytnutého zákazníkem. Výhodou těchto štítků je nízká cena a dokonce i malá výrobní série.
TISK INK JET 3D tiskne se na plechovkách pod vlivem tepla. Díky mnohem lepšímu pokrytí plochy plechovky a 3D efektu, je produkt atraktivnější, což mu umožňuje výrazně vyniknout na polici nebo v ruce klienta.
Rozměry etikety:  Pro 500 ml plechovku - maximální výška 136 mm, maximální délka 204,20 mm

CENA SLUŽBY

Cena služby se pokaždé stanoví individuálně v závislosti na počtu plechovek, cestovní vzdálenosti a podmínkách plnění. Náklady na služby jsou vždy založeny na sazbě za plechovku a kilometr cesty k zákazníkovi. V závislosti na potřebách zákazníka nabízíme rovněž plnění do lahví nebo komplexní služby, včetně designu etiket, tisku, etiketování produktů, jakož i dodání a balení v hromadných obalech. Minimální plnění do láhví nebo plechovek je dle představ zákazníka viz naše nabídka.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Prohlašuji, že jsme se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odebírat newsletter.  © Copyright 2010 - 2023 Saxenberg Řemeslný Pivovar - All Rights Reserved - Premium Czech Beer,
Hend Crafted by Saxenberg Brewery

This website was started with Mobirise